Start

Doświadczony producent saun przydomowych i publicznych

megiw-logo

Przyglądałeś się kiedyś, z jakim uporem dzięcioł wstukuje się w drzewo, poszukując pokarmu? Widać w nim niesamowity upór, chęci, a także wprawę w wykonywanej czynności. My również dokładamy wszelkich starań, aby wdrażać te cechy w codziennej pracy, tworząc solidne, wytrzymałe sauny do domu na wymiar. Stawiamy przede wszystkim na samodzielność. Nasz zakład produkcyjny ulokowaliśmy na Pomorzu, w Borach Tucholskich – w polskiej krainie lasów. 130-osobowy zespół tworzący firmę, reprezentują potomkowie leśniczych, drwali oraz stolarzy od dziecka głęboko związanych z przemysłem drzewnym.

Kaikki muu on turhaa, paitsi saunominen, CZYLI: Wszystko inne jest niepotrzebne, z wyjątkiem sauny.

Do samodzielnego montażu, domowe, ogrodowe, modułowe, na podczerwień, parowe, zewnętrzne, ziołowe – rodzajów saun, których jesteśmy wykonawcą i producentem, jest bardzo wiele. Łączy je bardzo ważne spoiwo – nasza ogromna pasja. Od ponad 25 lat zajmujemy się produkcją saun fińskich oraz pozostałych modeli, opierając je najwyższej jakości drewna. W ramach gałęzi działalności firmy Megiw – megiw4sauna – dokładamy wszelkich starań, aby być najczęściej wybieranym producentem sauny domowej, która może znaleźć swoje miejsce wszędzie tam, gdzie pozwalają na to warunki zabudowy. Specjalizujemy się w projektowaniu saun fińskich, czyli tzw. sauny suchej. Ponadto możesz nam zaufać w przypadku budowy sauny mokrej oraz sauny na podczerwień (infrared, IR). Dzięki ogromnemu doświadczeniu z powodzeniem wykonujemy również zlecenia dedykowane dla stref SPA w obiektach hotelowych i aquaparkach.

Projektowanie saun pod wymiar? Dla nas to żaden problem!

Każda sauna – niezależnie od jej rodzaju, czy to sauna parowa, czy ziołowa – jest dla nas swoistą świątynią relaksu. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby jej wykonanie było solidne i w pełni przemyślane. Dbamy o dopieszczenie najmniejszego nawet szczegółu po to, żeby nasi Klienci w pełni korzystać z niewątpliwych uroków saunowania.

 

zobacz więcej